Kolejna wysoka wygrana

W piątej kolejce rundy rewanżowej sezonu 2016/2017 nasz zespół grał na wyjeździe z GKS II Żukowo. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 8:1.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia naszej drużyny, już w 2 minucie Bartek Węsiora wyprowadził nasz zespół na prowadzenie po podaniu Michała Kitowskiego. W 15 minucie w polu karnym faulowany był Michał Kitowski, a Bartek Węsiora wykorzystał rzut karny. W 25 minucie było już 3:0, indywidualną akcję przeprowadził Paweł Radomski, a interweniujący obrońca gospodarzy skierował piłkę do własnej bramki. W 34 minucie Michał Kitowski podwyższył wynik spotkania na 4:0 po podaniu Pawła Radomskiego. W 38 minucie Bartek Węsiora skompletował klasycznego hattricka po podaniu Piotra Żybko. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem naszej drużyny 5:0.

Druga połowa nie była już tak interesująca jak pierwsza, Gryf Goręczyno kontrolował przebieg spotkania nie forsując tempa gry. Wpływ na drugą połowę meczu miały też zapewne warunki atmosferyczne, które nie były zbyt sprzyjające. Mimo to nasza drużyna zdobyła jeszcze trzy bramki: w 73 minucie Sambor Byczkowski po podaniu Marka Szalewskiego, w 78 minucie Michał Kitowski po podaniu Bartka Węsiory i 90 minucie Sambor Byczkowski po podaniu Marka Szalewskiego. Gospodarze w 80 minucie zdobyli honorową bramkę. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 8:1, która była zdecydowanie lepszym zespołem od gospodarzy, co ma swoje odzwierciedlenie w końcowym wyniku tego spotkania.

Szczegóły meczu

W następnej kolejce nasz zespół podejmie lidera naszej grupy Karlikowo Sopot. Mecz odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 16:00 na stadionie w Somoninie.