Wygrana z Amigo Przyjaźń

W szóstej kolejce nasz zespół podejmował Amigo Przyjaźń. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:1.

Od początku spotkania nasz zespół narzucił swój styl gry i zdecydowanie przeważał. W 10 minucie wynik spotkania otworzył Błażej Kluge po podaniu Marka Szalewskiego. Po zdobyciu bramki nasz zespół dążył do podwyższenia rezultatu, jednak kolejny raz zawodziła skuteczność naszego zespołu.

Druga połowa meczu przebiegała dalej pod dyktando naszego zespołu, jednak nasi zawodnicy nie potrafili tego potwierdzić zdobyciem kolejnej bramki. Dopiero w 75 minucie wynik spotkania podwyższył Błażej Kluge po podaniu Tomka Nikla. Pięć minut później Amigo Przyjaźń zdobyła, jak się później okazało honorową bramkę. Nasz zespół podwyższył swój dorobek punktowy o kolejne trzy punkty po pokonaniu drużyny gości 2:1. Po tej kolejce spotkań Gryf Goręczyno awansował na trzecie miejsce w tabeli.