Wygrana z GKS II Żukowo

W siódmej kolejce nasz zespół pokonał na wyjeździe zespół GKS II Żukowo 3:1.

Od początku spotkania nasz zespół narzucił swój styl gry i zdecydowanie przeważał. Zespół gospodarzy ograniczał się do obrony i tylko kwestią czasu było zdobycie bramki przez nasz zespół. W 21 minucie wynik spotkania otworzył Błażej Kluge, który przejął źle wybitą piłkę przez obrońców i technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 30 minucie ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania po podaniu Pawła Radomskiego. W 45 minucie Błażej Kluge skompletował hat tricka po podaniu Artura Supernaka.

Druga połowa meczu wyglądała znacznie gorzej w wykonaniu naszej drużyny, zawodnicy chyba za szybko uwierzyli, że wygraną mają już w kieszeni. Ambitnie grający zespół z Żukowo przejął inicjatywę i w 55 minucie zdobył bramkę. Strzelony gol jeszcze bardziej zmobilizowała gospodarzy do zdobycia bramki kontaktowej, jednak nasi zawodnicy nie pozwolili sobie wydrzeć zwycięstwa i spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 3:1. Po tej kolejce spotkań Gryf Goręczyno nadal zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ze stratą pięciu punktów do lidera rozgrywek Huraganu Nowe Polaszki oraz stratą jednego punktu do zespołu GKS II Sierakowice.

Szczegóły meczu

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra z FC Gowidlino w sobotę 14 października o godzinie 15:00 na stadionie w Somoninie.